Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Jezierzany – oferty sprzedaży i najmu

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Budynek użytkowy, ul. Nadmorska

Jezierzany,zachodniopomorskie

1 050 000 zł1 341 m² 783 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Na sprzedaż - Kompleks domków wypoczynkowych nad morzem i jeziorem Wicko Oferujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 0,1341 ha, nr działki 1343/1na której znajdują się: 2 domki.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Nadmorska

Jezierzany,zachodniopomorskie

1 560 000 zł1 767 m² 882,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 767 m²

Ośrodek wypoczynkowy z domkami nad morzem i jeziorem - Jezierzany / Jarosławiec Cena: 1 560 000 zł Powierzchnia działki: 1 767 m2 (teren ogrodzony, monitorowany) Sprzedam prosperujący ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Legnica

Legnica(Jezierzany + 6 km)

2 200 000 zł1 068 m² 2 059,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 503 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc5847 Kategoria: kompleks budynków biurowo-użytkowych z placem Lokalizacja: legnica Powierzchnia użytkowa łącznie: 1068 m2 Powierzchnia działki: 2503 m2 opis Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Legnica

Legnica(Jezierzany + 6 km)

18 000 zł1 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dojazd drogą asfaltową, bez ograniczeń tonażowych i wysokościowych transportu. Odległość od Lubina 30 km Odległość od Wrocławia 50 km Odległość od Zgorzelca 90 km Obiekt magazynowy gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Spacerowa

Jezierzany,zachodniopomorskie

899 000 zł120 m² 7 463,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:1 599 m²

Na sprzedaż budynki rekreacyjne Jezierzany, ul. Spacerowa, 899.000,- PLN Na sprzedaż kompleks budynków rekreacyjnych nad morzem w okolicach Jarosławca w Jezierzanach przy ul. Spacerowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bursztynowa

Jezierzany,zachodniopomorskie

1 190 000 zł475 m² 2 503,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Na sprzedaż zespół 5. domków letniskowych nad jeziorem Wicko, jezierzany ul. Bursztynowa, gmina Postomino, 1.190.000,-PLN Na sprzedaż zespół 5. domków letniskowych położonych zaledwie 170 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Legnica

Piątnica,Legnica(Jezierzany + 6 km)

1 990 000 zł1 095 m² 1 817,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 960 m²

Oferujemy na sprzedaż halę magazynowo - produkcyjną znajdującą się w Legnicy na obrzeżach miasta z dobrym dostępem do autostrady A4 i drogi ekspresowej S3. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Jawor

Jawor(Jezierzany + 22 km)

1 440 000 €3 600 m² 400 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa o powierzchni 3600 m, zlokalizowana w Jaworze. Hala idealna dla logistyki lub lekkiej produkcji, duża powierzchnia manewrowa i parkingowa. W sąsiedztwie innych dużych.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij